Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, bílá 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, bílá 25g
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, bílá 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Perfektní nápisy a jemné detaily pro vaše pečení

Cukrářská tuba pro snadné zdobení: Během okamžiku proměníte každý narozeninový dort i drobné sladkosti v umělecké dílo. Tato praktická cukrářská poleva v tubě s vanilkovou příchutí je připravena k okamžitému tvoření bez zdlouhavé přípravy.

Proč si produkt zamilujete

Precizní zdobení díky tenké špičce: Úzká tryska umožňuje velmi přesné psaní textů, linek i jemných ornamentů na potahovací hmota i na samotný korpus.

Rychleschnoucí textura pro čistý výsledek: Hmota po nanesení spolehlivě a rychle tuhne, takže se vaše dekorační práce nerozpíjí a zachovává si dokonalý tvar.

Opakovaně rozpustná konzistence: Pokud obsah nespotřebujete celý, tubu lze jednoduše znovu rozehřát a použít na další dorty, což z ní dělá nepostradatelné cukrářské potřeby pro každého tvůrce.

Kompletní servis pro vaše tvoření: Prohlédněte si také další cukrářské zdobení a objevte vše na dort, co náš eshop Sladké potřeby nabízí.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695663

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), sušené MLÉKO (odstředěné), emulgátor: E322 (slunečnicový), sůl, aroma.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 2450 kJ / 580 kcal, tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 36 g), sacharidy 58 g (z toho cukry 58 g), bílkoviny 3 g, sůl 1,3 g.

Skladování: Skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Hmotnost: 25 g | Země původu: Nizozemsko

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8720512695663
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Růžový jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074239
Černá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322488
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, zelená 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695724
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, žlutá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695700
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, starorůžová 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695731
Červená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322440
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, červená 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154440451
Jedlý potravinářský fix – modrý 2g
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931899086
Zdobicí poleva v tubě, hořká čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443896
Zdobicí poleva v tubě, bílá čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443872