Čokoládové hobliny jahodové 4kg

3 067 Kč Měrná cena: 76,68 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
3 067 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
2 914 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové hobliny jahodové 4kg
Čokoládové hobliny jahodové 4kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Složení: cukr, kakaové máslo, plnotučné mléko sušené, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma, přírodní aroma, barvivo E120. Může obsahovat stopy sóji.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2248 kJ/537 kcal, tuky 29,3 g (z toho nasycené 17,5 g), sacharidy 64 g (z toho cukry 63,4 g), bílkoviny 4,2 g, sůl 0,19 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000001638
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule Florence na dort 7ks
129 Kč
Měrná cena: 18,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000007945
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé s puntíky 20ks
123 Kč
Měrná cena: 6,15 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000012495
Čokoládová dekorace květy Magnolia bílá 10ks
65 Kč
Měrná cena: 6,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008079
Křupavé kuličky v čokoládě Mix ( bílá, mléčná, hořká ) 4mm 500 g/sáček
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-BAR9734
Čokoládová abeceda 90 ks (40g)
Z RAKOUSKA 🇦🇹
91 Kč
Měrná cena: 113,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000979748
Čokoládové koule stříbrné 7ks
231 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709201
Čokoládové kousky termostabilní karamelové Gold 150g
88 Kč
Měrná cena: 58,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874216
Čokoládové koule perleťové modré 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704930
Zrníčka kávy z tmavé čokolády 80g - bez obsahu kávy
98 Kč
Měrná cena: 122,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361989
d40bb6c4b8ee452459ee24acf723f7ef
104 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516160