Čokoládové hobliny TRIO 4kg

2 952 Kč Měrná cena: 73,80 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
2 952 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
2 804 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové hobliny TRIO 4kg
Čokoládové hobliny TRIO 4kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma, koření, přírodní aroma. Může obsahovat stopy sóji.

Obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě min. 31%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2229 kJ/534 kcal, tuky 29,2 g (z toho nasycené 17,6 g), sacharidy 61,7 g (z toho cukry 61,1 g), bílkoviny 4,8 g, sůl 0,16 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000022039
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládová dekorace květy Magnolia bílá 10ks
65 Kč
Měrná cena: 6,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008079
Čokoládové koule bílo-růžové 7ks
251 Kč
Měrná cena: 35,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704671
57bf79760c1b278e01530559406f2b60
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285111826
Čokoládová abeceda 90 ks (40g)
Z RAKOUSKA 🇦🇹
91 Kč
Měrná cena: 113,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000979748
Čokoládové koule smaragdové 7ks
265 Kč
Měrná cena: 37,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705609
Čokoládové koule světle modré 7ks
220 Kč
Měrná cena: 31,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704695
Čokoládová dekorace bílá tabulka čokolády 10ks
114 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000000963
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé Marble 20ks
84 Kč
Měrná cena: 4,20 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000013218
Čokoládový nápis Všechno nejlepší k narozeninám tmavý 5ks
57 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000006187
Čokoládové koule tělové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705579