Čokoládové strouhání Tagliatelle Marble 2kg

1 586 Kč Měrná cena: 79,30 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 586 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 507 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové strouhání Tagliatelle Marble 2kg
Čokoládové strouhání Tagliatelle Marble 2kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor E322 (sójový lecitin), přírodní vanilkové aroma

Obsah kakaové sušiny min. 29%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2201 kJ/526 kcal, tuky 29,2 g (z toho nasycené 18 g), sacharidy 61,5 g (z toho cukry 61 g), bílkoviny 4,4 g, sůl 0,2 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000007760
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zapékací 50% čokoládová dekorace 100g, tmavá - pucky
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 47 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
4002809945366
Čokoládové koule bílo-stříbrné 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705500
Šupiny z polevy modré na dort 50g
27 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004603
Čokoládové koule bílo-černo-zlaté 7ks
265 Kč
Měrná cena: 37,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705487
Čokoládové koule Pink Pearl růžové 8ks
117 Kč
Měrná cena: 14,63 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000000601
Čokoládová dekorace bílé trojúhelníky se vzorem slzy 20ks
87 Kč
Měrná cena: 4,35 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000029410
Čokoládové koule růžové trio 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116721944
Čokoládová dekorace květy Magnolia bílá 10ks
65 Kč
Měrná cena: 6,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008079
Čokoládová dekorace bílá tabulka čokolády 10ks
114 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000000963
Čokoládová dekorace - srdíčka prohnutá 80g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
101 Kč
Měrná cena: 126,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000446585