Cukrářský sáček na zdobení bavlněný 55cm - Silikomart | Cukrářské potřeby

141 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
141 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
134 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářský sáček na zdobení bavlněný 55cm - Silikomart | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrářský sáček na zdobení bavlněný 55cm - Silikomart ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrářský sáček na zdobení bavlněný 55cm - Silikomart, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrářský sáček na zdobení dezertů, dortů či cukroví. Vyroben z bavlny.
Kategorie: Sáčky a zdobičky
EAN: 2700000415665
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 608831001001 00
319 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821908
Fruitful pomeranč 2,7kg
632 Kč
Měrná cena: 23,41 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836705010
Bílý čoko krém s křupinkami, Caravella Crunch 250g
84 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874155
Prémiový hotový krém - Karamel s mořskou solí 3 kg (kyblík)
496 Kč
Měrná cena: 16,53 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
02CR006
b8b86608eb2f5cb02163fad2f201db84
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712391538
252bf6024d067b6c6e9c05ebff78f239
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229005243
a3c8b4ff7b7f309e3ef12be130747c27
8588007271101
Bakels Ganache s kousky lískových oříšků 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440507
Hladký lískooříškový krém Caravella Gran 250g
87 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874186
52d580c0ac47eab17b478cf6ae5cc7c9
8588007271590
Ořechová pasta z lískových jader 100% 200g
282 Kč
Měrná cena: 141 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874049
b2be61cf972efb02a922943e44771afd
698 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836709032