Fruitful pomeranč 2,7kg | Skvělé pro Váš domácí dort

632 Kč Měrná cena: 23,41 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
632 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
600 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Fruitful pomeranč 2,7kg | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Šťavnatá pomerančová náplň Zeelandia pro neodolatelné dorty i pečení

Dokonalá ovocná chuť: Prémiová termostabilní náplň Fruitful s obsahem 70 % pomeranče přináší autentickou chuť, svěží barvu a texturu čerstvého ovoce. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto profesionální surovinu, se kterou povýšíte své domácí pečení na mistrovskou úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Vysoký podíl ovoce: Poctivých 70 % pomeranče dodává krémům i dezertům intenzivní přírodní aroma a plnou šťavnatost.

Vynikající stabilita: Náplň je navržena pro náročné cukrářské potřeby, skvěle drží tvar a je vhodná také do mražených výrobků.

Snadné plnění a zdobení: Připravujete-li slavnostní narozeninový dort, náplň snadno nanesete, pokud použijete pevný cukrářský sáček, a pro dokonalý výsledek u nás pořídíte kompletní sortiment pro vše na dort jako je hladká potahovací hmota i elegantní podnos na dort.

Parametry a složení

Značka: Zeelandia | EAN: 5410836705010

Složení: pomeranč (70%), glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob E1442, regulátor kyselosti E330, E331, antioxidant E300, konzervant E202, barvivo E160a, přírodní aroma

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 506 kJ/119 kcal, tuky 0,1 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 29 g (z toho cukry 26,2 g), vláknina 0,9 g, bílkoviny 0,5 g, sůl 0,05 g

Kategorie: Krémy a náplně hotové
EAN: 5410836705010
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Pistáciový krém s kousky pistácií Caravella Crunch 250g
183 Kč
Měrná cena: 73,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874148
Hladký citronový krém Caravella Gran 250g
63 Kč
Měrná cena: 25,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874209
252bf6024d067b6c6e9c05ebff78f239
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229005243
cz pim 608831001001 00
319 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821908
Prémiový hotový krém - Karamel s mořskou solí 3 kg (kyblík)
496 Kč
Měrná cena: 16,53 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
02CR006
9a0ffb35c96154f3ad0fdfe0b9d73373
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271217
9492607916546c2de1d2e881db4fd019
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011688
Bakels Ganache s vanilkovou příchutí 500g
196 Kč
Měrná cena: 39,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440545
92ddc321520bb6e4a1d7b4617a9f5533
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874162
Bakels Ganache s příchutí ruby čokolády 500g
201 Kč
Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440538
Bakels Ganache s příchutí lískových ořechů 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440521
4beb76a32e6a3ef0ae49ba7756487c80
223 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229007865