Cukrářský kouzelný krém 900g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

269 Kč Měrná cena: 29,89 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
269 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
256 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářský kouzelný krém 900g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort
15772 CM157720
💰 AKCE

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrářský kouzelný krém 900g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrářský kouzelný krém 900g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

FunCakes Enchanted Cream je ultra lehký a nadýchaný sněhobílý krém s jemnou vanilkovou chutí, ideální pro zdobení, plnění i potahování dortů, který si udrží tvar a snadno se barví.
Kategorie: Krémy práškové
EAN: 8720143514807
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

c46347a243071ebd5d10015463e2739d
99 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456750
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040457139
Krémová náplň vanilková 65 g - Vanilkový krém
48 Kč
Měrná cena: 73,85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8584002008636
f4350d4dc83c12b8b9d1e86cf5f748bf
147 Kč
Měrná cena: 73,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512699401
Bezlepkový Zlatý klas, prášek na přípravu krémů a náplní 40g
20 Kč
Měrná cena: 50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
8584002008315
f4b8b14a6122c59e6b2aba5bafb6b4ef
48 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (28 ks)
8595072637664