Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 35mm 3ks, BÍLÉ

134 Kč Měrná cena: 44,67 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
134 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
127 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 35mm 3ks, BÍLÉ
11876 CM118760 removebg
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecká díla s cukrovými růžemi

Okamžitá elegance pro každé pečení: Vytvořte nezapomenutelný narozeninový dort během několika sekund díky těmto precizně zpracovaným bílým růžím od Cake Masters. Jsou to ideální cukrářské potřeby, které dodají vašim výtvorům profesionální vzhled bez nutnosti složitého modelování.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Detailní zpracování: Každá růže o průměru 40 mm představuje mistrovské cukrářské dílo, které okamžitě upoutá pozornost na každé oslavě.

Kreativní svoboda: Tyto jemné květy můžete snadno dozdobit pomocí jedlého lesku a vytvořit tak originální barevné akcenty.

Pohodlí a rychlost: V našem eshopu Sladké potřeby najdete vše, co potřebujete, aby byly vaše dorty vždy připraveny k servírování.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712318764

Složení: Cukr, glukózový sirup, želatina, koncentrát Carthamus, barviva: E 120, E 132, E 160a. Může obsahovat stopy LEPKU, MLÉKA, VAJEC, SÓJI a OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1700 kJ / 406 kcal, tuky 0,3 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 99,1 g (z toho cukry 99,1 g), protein 0,5 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712318764
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

12255 CM122550
Z NĚMECKA 🇩🇪
218 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322556
Cukrová květina
Z NĚMECKA 🇩🇪
160 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712327292
16929 CM169290
Z NĚMECKA 🇩🇪
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712369292
Cukrová srdíčka - malá bílá, růžová a fialová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440149
Cukrová dekorace Jednorožec
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 19,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712376221
Barevné cukrové oči
Z NĚMECKA 🇩🇪
87 Kč
Měrná cena: 2,72 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318511
11838 CM118380
Z NĚMECKA 🇩🇪
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712318382
17916 CM179160
Z NĚMECKA 🇩🇪
176 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712379161
11933 CM119331
Z NĚMECKA 🇩🇪
94 Kč
Měrná cena: 15,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319334
Cukrová srdíčka
Z NĚMECKA 🇩🇪
175 Kč
Měrná cena: 7,29 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712376269
Cukrová dekorace - Einhorn 1 ks, jednorožec
Z NĚMECKA 🇩🇪
278 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712379192
Cukrový dekor na dort motýlci
Z NĚMECKA 🇩🇪
76 Kč
Měrná cena: 15,20 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318351