Cukrová dekorace - HOLUBICE 5 ks /11857CM

86 Kč Měrná cena: 17,20 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace - HOLUBICE 5 ks /11857CM
11857 CM118570 removebg
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vdechněte svým dortům sváteční atmosféru s něžnou holubicí

Proměňte pečení v umělecký zážitek díky detailně propracovaným cukrovým dekoracím. Tyto elegantní holubice od Cake Masters jsou perfektní volbou pro svatební dorty či křtiny, kde dodají výtvoru punc profesionality.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžité zdobení bez námahy: Stačí je vyjmout z ochranného boxu a umístit přímo na připravený dezert či cukrářské potřeby.

Profesionální vzhled: Ručně dokončované detaily zajistí, že každý narozeninový dort bude vypadat jako z luxusní cukrárny.

Kreativní možnosti: Figurky můžete snadno dozdobit pomocí jedlého prachového lesku a vytvořit tak originální akcenty.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712318573

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; naštěpený MLÉČNÝ PROTEIN, okyselovač: E 330; Karthamový koncentrát, barviva: E 132, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy VAJEC.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1700 KJ / 406 kcal; tuky 0,3 g, z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g; sacharidy 99,1 g, z toho cukry 99,1 g; protein 0,5 g; sůl 0,2 g.

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712318573
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové srdce
Z NĚMECKA 🇩🇪
65 Kč
Měrná cena: 16,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319471
Cukrová dekorace Dívčí koník set 4ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
155 Kč
Měrná cena: 38,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712383557
Jedlý květ z cukru
Z NĚMECKA 🇩🇪
202 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712327285
Cukrová srdíčka
Z NĚMECKA 🇩🇪
175 Kč
Měrná cena: 7,29 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712376269
Cukrová dekorace - Medvídek pro kluka, 1 kus /18666
Z NĚMECKA 🇩🇪
264 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712386664
Cukrová dekorace - SANTÍCI
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319327
16923 CM169230
Z NĚMECKA 🇩🇪
208 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712369230
cukrové květy
Z NĚMECKA 🇩🇪
66 Kč
Měrná cena: 11 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318818
11866 CM118660
Z NĚMECKA 🇩🇪
107 Kč
Měrná cena: 3,57 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318665
cukrové fialky
Z NĚMECKA 🇩🇪
70 Kč
Měrná cena: 7 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318443
11943 CM119430
Z NĚMECKA 🇩🇪
127 Kč
Měrná cena: 31,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319433
Cukrová dekorace Jednorožec
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 19,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712376221