Hotová jedlá KRAJKA na dort, STŘÍBRNÁ 38 cm

131 Kč Měrná cena: 344,74 Kč / 100 cm
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
131 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
124 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Hotová jedlá KRAJKA na dort, STŘÍBRNÁ 38 cm
12561 CM125610
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své pečení v umělecké dílo s luxusní jedlou krajkou

Potřebujete dodat vašim výtvorům punc elegance? Tato stříbrná jedlá krajka je přesně to, co hledáte pro dokonalé zdobení, které posune vaše dorty na profesionální úroveň během několika sekund.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý luxusní vzhled: S touto jemnou stříbrnou dekorací vytvoříte elegantní narozeninový dort, který bude středem pozornosti každé oslavy.

Snadná aplikace pro každého: Zapomeňte na zdlouhavé domácí pečení s náročným zdobením, tato hotová krajka je připravena k okamžitému použití.

Flexibilita a precizní detail: Díky své pružnosti a propracovanému motivu Dentelle dodá vašim sladkostem profesionální vzhled, který nabízejí pouze špičkové cukrářské potřeby z našeho e-shopu Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712325618

Složení: voda, stabilizátor: E 414; zvlhčovadlo: E 422; zahušťovadlo: E 1422; emulgátor: SOJOVÝ LECITHIN; Barvivo: E 171, E 155, E 151, E 133; regulátor kyselosti: E 330; VANILKA AROMA (OBSAHUJE MLÉČNÉ SLOŽKY), konzervant: E 202.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 131 kcal, tuk 1,8 g (z toho celkem mastné kyseliny 0,3 g), sacharidy 36 g (z toho cukry 0,3 g), protein 0,5 g, sůl 0 g.

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 4250712325618
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999566811531
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956