Cukrová dekorace - OČI ZDVOJENÉ 24 ks

118 Kč Měrná cena: 4,92 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
118 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
112 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace - OČI ZDVOJENÉ 24 ks
Cukrové oči
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vdechněte život svým výtvorům s cukrovýma očima

Proměňte obyčejné pečení v kreativní zábavu: Tyto vtipné cukrové dekorace dodají vašim postavičkám, dortům i cake pops okamžitě hravý výraz, který nadchne každého malého i velkého oslavence.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý efekt: Stačí je jednoduše aplikovat na povrch, čímž během vteřiny dotvoříte profesionálně vypadající narozeninový dort.

Kvalita pro pečení: S naším eshopem Sladké potřeby získáte spolehlivé cukrářské potřeby, které vám usnadní každé pečení i modelování.

Detailní provedení: Sada obsahuje 24 kusů komiksových očí, které skvěle doplní jakékoli další vše na dort pro originální vzhled.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712375798

Složení: Cukr, glukózový sirup, ŽELATINA, koncentrát Carthamus, barviva: E 120, E 132, E 150d, E 160a, E 172.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1700 KJ / 406 kcal, tuky 0,3 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 99,1 g (z toho cukry 99,1 g), bílkoviny 0,5 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712375798
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová dekorace Duhové MAKRONKY 6 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
82 Kč
Měrná cena: 13,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000002293
Cukrová dekorace Jednorožec
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 19,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712376221
Cukrový květ lilie
Z NĚMECKA 🇩🇪
160 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712327322
Cukrová dekorace Dívčí koník set 4ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
155 Kč
Měrná cena: 38,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712383557
11911 CM119110
Z NĚMECKA 🇩🇪
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712319112
11880 CM118801
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318801
Jedlý květ z cukru
Z NĚMECKA 🇩🇪
202 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712327285
Cukrové berušky na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
112 Kč
Měrná cena: 11,20 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318429
bílé kytičky na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
65 Kč
Měrná cena: 16,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318405
11907 CM119070
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712319075
Cukrová velikonoční vajíčka
Z NĚMECKA 🇩🇪
105 Kč
Měrná cena: 10,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319457
Mini cukrové kytičky
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
Měrná cena: 3 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318900