Cukrová KVĚTINOVÁ VAZBA na dort, 16 cm - MACEŠKY

223 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
223 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
212 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová KVĚTINOVÁ VAZBA na dort, 16 cm - MACEŠKY
Cukrová kytice
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatný narozeninový dort během okamžiku

Proměňte domácí pečení v profesionální cukrářské dílo díky jemné květinové vazbě s maceškami. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší detailně propracovanou dekoraci, která dodá vašim výtvorům punc luxusu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý efekt: Elegantní kytice macešek o délce 16,5 cm zajistí profesionální vzhled vašich dorty během jediné vteřiny.

Bezpečná manipulace: Každá vazba je dodávána v pevném ochranném boxu, takže vaše cukrářské potřeby dorazí v naprostém pořádku.

Kreativní svoboda: Tato dekorace je dokonalé vše na dort, které lze dále zvýraznit pomocí prachových barev pro jedinečný barevný akcent.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712327339

Složení: Moučkový cukr, ŽELATINA, voda, barvivo: E 100, E 132, E 162, E 163.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1700 KJ / 406 kcal, tuky 0,3 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 99,1 g (z toho cukry 99,1 g), protein 0,5 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712327339
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová dekorace Dívčí koník set 4ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
155 Kč
Měrná cena: 38,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712383557
Cukrová dekorace - 3D ČEPIČKY
Z NĚMECKA 🇩🇪
126 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712380365
Cukrová očička
Z NĚMECKA 🇩🇪
85 Kč
Měrná cena: 1,35 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324314
17918 CM179180
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
Měrná cena: 30,60 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712379185
13871 CM138710
Z NĚMECKA 🇩🇪
125 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712338717
Cukrová svatební figurka
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318979
Jemné cukrové kytičky Cake-Masters duhový mix s perličkou 5 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
72 Kč
Měrná cena: 14,40 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318917
Cukrová srdíčka
Z NĚMECKA 🇩🇪
175 Kč
Měrná cena: 7,29 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712376269
17917 CM179170
Z NĚMECKA 🇩🇪
175 Kč
Měrná cena: 43,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712379178
Cukrová dekorace pro holčičky
Z NĚMECKA 🇩🇪
167 Kč
Měrná cena: 55,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375811
11888 CM118880
Z NĚMECKA 🇩🇪
65 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712318887
Cukrová dekorace - SANTA S POTISKEM 10 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
100 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319341