Cukrová dekorace - zápichy DINOSAUŘI 4ks /17917

175 Kč Měrná cena: 43,75 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
175 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
166 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace - zápichy DINOSAUŘI 4ks /17917
17917 CM179170
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Roztomilý dinosauří dekorační sada. Skládá se ze 2 různých dinosaurů a 2 různých rostlin.

Velikosti:
dinosauři cca 10cm x 8,5cm a 9cm x 5,5cm
rostliny cca 6cm x 4cmx 1,5cm a 7cm x 6cm x 2cm.
Tyčinky jsou dřevěné, a proto nejsou vhodné ke konzumaci.

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; naštěpený MLÉČNÝ PROTEIN, okyselovač: E 330; Karthamový koncentrát, barviva: E 132, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy vajec.

 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712379178
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

aef0df3e6c33ca7976effe2d0f88131e
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116707030
429f559e2a235dd4d55fdb3ee463beb3
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709508
df17313e3956d4536eea543c51b81825
121 Kč
Měrná cena: 10,08 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516238
Cukrové očička WILTON 57g, drobné 7mm
96 Kč
Měrná cena: 168,42 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (11 ks)
070896171887
416a9ced6d7408d4e4782b1b091a3565
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
4823116705753
27d6b30fee5309db1d3d0ed4412b4298
180 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116717114
5db7a82b03652fc2d3bd70f3a5e938d1
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117534
Cukrová srdíčka - malá bílá, žlutá a broskvová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009922
Ozdoba z královské glazury - Vánoční skřítek 14 ks
💰 AKCE
30 Kč
(–9 %)
Měrná cena: 2,14 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
3.064-29
9ccfb86cf9fdc0598ac7d0c8baa3ee14
65 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4009853116025
32898bf3c196784e855a3f46ec06e17e
86 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583112164
12254 CM122540
💰 AKCE
239 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322549