Cukrová srdíčka - velká bílá, broskvová a růžová 50ks

177 Kč Měrná cena: 3,54 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
177 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
168 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová srdíčka - velká bílá, broskvová a růžová 50ks

Detailní popis produktu

Kouzelná cukrová srdíčka pro dokonalé zdobení vašich sladkostí

Romantický detail pro každou příležitost: Jemná cukrová srdíčka v bílé, broskvové a růžové barvě okamžitě promění vaše dorty i drobné zákusky v umělecké dílo. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší tuto půvabnou dekoraci, se kterou bude pečení a zdobení dezertů snadnou i radostnou záležitostí.

Proč si produkt zamilujete

Okouzlující pastelová elegance: Vyvážená kombinace tří jemných odstínů a velikost dva centimetry dodají každé sladkosti slavnostní a upravený vzhled.

Všestranné slavnostní využití: Skvěle ozdobí moderní cupcakes, svatební sladký bar i velkolepý narozeninový dort pro vaše oslavence.

Snadná aplikace na dezerty: Ozdoby lehce přilnou na nadýchaný krém nebo je snadno upevníte tam, kde základ tvoří potahovací hmota na dort. Profesionální cukrářské potřeby a náš sortiment obsahující vše na dort vám zaručí dokonalý výsledek.

Parametry a složení

EAN: 2024000010034 | Rozměr: 2 cm | Balení: 50 ks

Složení: cukr (EU)(min. 71%), modifikovaný škrob (E1422), voda, glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barviva: Žluť SY (E110), Azorubin (E122)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1662 kJ/390 kcal, tuky 5,81 g (z toho nasycené 2,91 g), sacharidy 84,56 g (z toho cukry 76,88 g), bílkoviny 0,004 g, sůl 0,01 g

Upozornění: DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR NA POBOČKÁCH. V BALÍCÍCH POSÍLÁME NA VLASTNÍ RIZIKO!

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 2024000010034
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové sněhové vločky, modré lesklé 50ks
191 Kč
Měrná cena: 3,82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009908
Oblé, bílé květinky z cukru 32 ks na dort a cupcakes
109 Kč
Měrná cena: 3,41 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695779
948bf96b1b33cdb692f9087043d5429e
164 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435035103754
00ff13f20fa98d5019e04e15434541e2
71 Kč
Měrná cena: 5,46 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758711
ab1c56617333c40091dca3549ba1462b
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4823116704626
3dd6671429f55d12e8c87ad3b597cf35
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116702349
104a61d739ca4aa48618637738bf050c
4823116708594
Cukrové dekorace - 19g - rodina duchů 7 ks (krásné - doporučujeme)
Z RAKOUSKA 🇦🇹
87 Kč
Měrná cena: 457,89 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
4250448353138
81318d4ed1a851ba904e46bb8d53313e
151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116702332
43f2ecfb4d5196f8bf58d1944387cb63
178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116703841
01d61997f3c9df420f50b1f0efb1b760
96 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583116117
77d8c5eee59dc1b1dd490f164f8af5ec
203 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435035230184