Cukrové perličky lila metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

592 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
592 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
562 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové perličky lila metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrové perličky lila metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrové perličky lila metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrové perličky 2 mm lila metalické. Balení 1 kg.
Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4823116709805
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové perly světle zelené 7 mm 50g
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013148
Cukrový máček barevný světlý 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004405
1a30758ff5ae7e2ace3bafb6735717e0
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
f9f6668aad1ec3e1b842268edd01aaec
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871871
Cukrové perly Football mix 7 mm 50g
59 Kč
Měrná cena: 118 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000012028
Cukrové perly Cars mix 7 mm na dort 50g
51 Kč
Měrná cena: 102 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000014374
cukrove pusinky bile 50 g
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005754
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
298931c03983c2e32ab5ebf7b9c7e4e4
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809025860
Cukrové perly Princess mix 7 mm 50g
59 Kč
Měrná cena: 118 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011991
Cukrové zdobení na dort Vesmír 3x23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773455
0bcb366441978fc951524acd2df6df20
75 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005716