Cukrové perličky zlaté prémiové metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

614 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
614 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
583 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové perličky zlaté prémiové metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrové perličky zlaté prémiové metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrové perličky zlaté prémiové metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrové perličky 2 mm zlaté prémiové metalické. Balení 1 kg.
Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4823116708495
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

1a30758ff5ae7e2ace3bafb6735717e0
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
Paw patrol dekorace na dort
💰 AKCE
43 Kč
(–74 %)
Měrná cena: 5,38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
2010000027431
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
Cukrové perly, Kitty 5mm 50g - bílá, šedá, růžová
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000016354
6aaea3f87bd4d7ba8c4688c7460b0ff5
96 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000000226
Cukrový máček barevný světlý 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004405
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581
59eeef13f254bb4541576ae9dcb3caa0
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001237181
e752ca3ff901f1a46518b8dc8b3c6486
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693133
18dbcc4da97b952e0c82214b2ddc63fb
55 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005822
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000018785
Cukrový máček modrý perleťový 50g
37 Kč
Měrná cena: 74 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010598