Cukrové zdobení 12ks Unicorn - FunCakes

115 Kč Měrná cena: 9,58 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
115 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
109 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové zdobení 12ks Unicorn - FunCakes

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrové zdobení 12ks Unicorn - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrové zdobení 12ks Unicorn - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrové zdobení unicorn. V balení 12 ks.
Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 8720143516238
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové kosti - 25g - kostičky z cukru, krvavé
Z RAKOUSKA 🇦🇹
93 Kč
Měrná cena: 372 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (19 ks)
4250448353824
01d61997f3c9df420f50b1f0efb1b760
125 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583116117
81318d4ed1a851ba904e46bb8d53313e
206 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116702332
104a61d739ca4aa48618637738bf050c
4823116708594
d7b4858508aa62743287ab0fc034ebba
132 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117107
Velké krystalky granulovaného cukru, 200g - Pearl sugar
86 Kč
Měrná cena: 43 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143517785
9ccfb86cf9fdc0598ac7d0c8baa3ee14
88 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4009853116025
Cukrové zdobení Halloween 3D MIX 70g
176 Kč
Měrná cena: 251,43 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154441953
0f6cabac37a0b20973d3e4439f3ef15a
115 Kč
Měrná cena: 2,88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117527
aef0df3e6c33ca7976effe2d0f88131e
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116707030
Cukrové sněhové vločky bílé a modré perleťové 50ks
191 Kč
Měrná cena: 3,82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440132
bfc4ff04f284766243ed2dd932966d0c
💰 AKCE
118 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4049583116315