Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks

Položka byla vyprodána…
43 Kč Měrná cena: 1,26 Kč / 1 ks
Dostupnost: AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
43 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
41 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks

Detailní popis produktu

Kouzelné modré kvítky z jedlého papíru pro dokonalé dorty

Něžná floristická dekorace: Hledáte rychlý způsob, jak proměnit své sladké kreace v profesionální skvost? Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší kvalitní cukrářské potřeby pro pečení, se kterými hravě vykouzlíte nezapomenutelnou výzdobu.

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Květiny a lístky stačí položit na krém nebo je snadno zafixovat tam, kde tvoří základ hladká potahovací hmota na dort.

Všestranné slavnostní využití: Různorodá sada oživí každý slavnostní narozeninový dort, minidortíky i oblíbené košíčky.

Kompletní aranžmá bez práce: Tento precizně zpracovaný jedlý papír na zdobení představuje vše na dort v jednom balení, takže vaše domácí pečení získá profesionální eleganci během okamžiku.

Parametry a složení

Značka: Barbara Luijckx | EAN: 5907516516283

Balení: 34 ks (3 kopretiny 4,5 cm, 25 květin 2 cm a 6 lístků 4 cm)

Složení: škrob, aroma, zahušťovadlo E466, barviva E172, E133, E102

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1504 kJ/354 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 87,2 g (z toho cukry 0,6 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,03 g

Kategorie: Zdobení a ozdoby na dort
EAN: 5907516516283
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496