Dekorace z jedlého papíru Kopretiny a květiny mini růžové s lístky (34 ks) ▹

Položka byla vyprodána…
54 Kč Měrná cena:
Dostupnost: AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
54 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
51 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Dekorace z jedlého papíru Kopretiny a květiny mini růžové s lístky (34 ks) ▹

Detailní popis produktu

Rozměr kopretin: 4,5 cm

Rozměr květin: 2 cm

Rozměr lístků: 4 cm

Balení obsahuje: 34 ks (3 kopretiny, 25 květin a 6 lístků)

Složení, co obsahuje produkt - Dekorace z jedlého papíru Kopretiny a květiny mini růžové s lístky 34 ks pro cukrářské účely:

 škrob, koncentrát jablkovo-ředkvičkovo-rybízový, aroma, zahušťovadlo E466, barviva E172, E133, E102

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Dekorace z jedlého papíru Kopretiny a květiny mini růžové s lístky 34 ks

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Dekorace z jedlého papíru Kopretiny a květiny mini růžové s lístky (34 ks) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Dekorace z jedlého papíru Kopretiny a květiny mini růžové s lístky 34 ks ve 100 g:

ve 100 g:
energie 1504 kJ/354 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 87,2 g (z toho cukry 0,6 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,03 g

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 5907516516290
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999566811531
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275