Německá GUMPASTA na květiny PATI PREMIUM 200g, sněhově bílá Skvělá pro modelování květů a lístečků

80 Kč Měrná cena: 32 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
80 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
76 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá GUMPASTA na květiny PATI PREMIUM 200g, sněhově bílá Skvělá pro modelování květů a lístečků
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte si dokonalé květiny a dekorace s profesionální gumpastou

Potřebujete posunout své pečení na novou úroveň? S touto německou gumpastou PATI PREMIUM snadno vytvoříte jemné lístky a narozeninový dort, který bude vypadat jako z rukou profesionálního cukráře z našeho eshop Sladké potřeby.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Extrémní pružnost: Hmota se po krátkém hnětení snadno vytahuje do tenkých vrstev, což je ideální pro tvorbu detailních květů a jemných ozdob.

Profesionální vzhled: Hotové dekorace na vzduchu zcela vyschnou a získají pevnost, díky které budou na vašem dortu držet perfektní tvar.

Snadné tónování: Sněhově bílou barvu snadno změníte pomocí potravinářského barviva, které u nás najdete v mnoha odstínech pro vše na dort.

Neomezené možnosti: Tato hmota je skvělým pomocníkem pro moderní cukrářské potřeby, se kterými ozdobíte každý sváteční dort.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712315275

Složení: cukr, voda, rostlinný tuk, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, PASTERIZOVANÉ KUŘECÍ BÍLKY, konzervant: E 202.

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1641 KJ / 392 kcal, tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), protein 0 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské hmoty
EAN: 4250712315275
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421