Sladké zdobení - barevné pastelky

135 Kč Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
135 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
128 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Sladké zdobení - barevné pastelky
Sladké zdobení - barevné pastelky
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte pečení v hravé umění s barevnými pastelkami

Získejte dokonalý detail pro vaše sladké kreace: Naše jedlá dekorace v podobě barevných pastelek dodá vašim výtvorům vtip, šmrnc a nezaměnitelný vzhled. Váš narozeninový dort nebo dezert díky nim získá profesionální vzhled během několika sekund.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Kreativní design: Originální tvar pastelek o velikosti 30 až 40 mm je ideální pro tematické dorty, které rozzáří každou oslavu.

Snadné zdobení: Každé balení obsahuje 16 kusů dekorací, díky čemuž bude vaše pečení zábavou, na které si pochutná celá rodina.

Vše na dort na jednom místě: Využijte naše cukrářské potřeby a doplňte pastelky o další vše na dort, co pro svůj projekt v eshopu Sladké potřeby právě hledáte.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4039356052346

Složení: Cukr, glukózový sirup, kukuřičný škrob, voda, palmový tuk, želatina (hovězí maso), vanilkové aroma, zahušťovadlo: E413 (tragant), zvlhčovadlo: E420 (sorbitol), E1103 (invertáza), potravinářská barviva: E100 (kurkumin), E120 (karmín), bluechar (Ve31), E131 (patent E131), E15 (patent). E160c (paprikový extrakt), konzervant: E200 (kyselina sorbová).

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 1789 kJ / 422 kcal, tuky 5,2g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,6g), sacharidy 93g (z toho cukry 79g), vláknina 0g, bílkoviny 1,3g, sůl 0g.

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 4039356052346
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441