Kypřicí prášek 12 g

7 Kč Měrná cena: 58,33 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
7 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
7 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Kypřicí prášek 12 g

Detailní popis produktu

Kypřicí prášek 12 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Kypřicí prášek 12 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Kypřící prášek do pečiva 12 g, originál škrobový

Složení produktu Kypřicí prášek 12 g:


kypřící látky (dihydrogendifosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný), kukuřičný škrob (22,5 %)

Jaké má produkt ALERGENY?
Může obsahovat: Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj, Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Kypřicí prášek 12 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 335kJ, Bílkoviny 0,1g, Tuky 0,1g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Sacharidy 20g, Cukry 0g, Vláknina 0g, Sůl 45,9g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 12g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu.
VÝROBCE
Dr. Oetker, spol. s r.o., Americká 2335, 272 01 Kladno
NÁVOD K POUŽITÍ
Použití: kypřicí prášek rozmícháme v mouce a přidáme do těsta. Kypřicí prášek používáme při přípravě třeného, křehkého, piškotového těsta, perníků apod.
Kategorie: Modelovací hmoty barevné
EAN: 8595072600057
Možnost celého kartonu: ANO - 35 ks

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa : Americká 2335, 272 01 Kladno

Podobné produkty

Modelovací fondán na dort Creativa Special Edition bílý 250g
118 Kč
Měrná cena: 47,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8055594990031
Krémová náplň čokoládová 80g - Čokoládový krém
45 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 56,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8584002008612
cz pim 436095001001 00
30 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072630368
Modelovací hmota, zelená 250g
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120122
cz pim 426337001001 00
178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8595072625333
500g Modelovací hmota na dortové květy, Vanilková
183 Kč
Měrná cena: 183 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100665
Potahovací fondán na dort Creativa bílý 5kg
1 363 Kč
Měrná cena: 27,26 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990116
1kg Modelovací hmota na dortové květy, Vanilková
339 Kč
Měrná cena: 33,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100658
Modelovací hmota, sytě růžová 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120054
250g modelovací Gum pasta, bílá vanilková
73 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874391