Krémová náplň čokoládová 80g - Čokoládový krém

standardní cena: 49 Kč –8 % 45 Kč Měrná cena: 56,25 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
45 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
43 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Krémová náplň čokoládová 80g - Čokoládový krém
Krémová náplň čokoládová 80g - Čokoládový krém
49 Kč –8 %

Detailní popis produktu

Dokonale pevný a lahodný čokoládový krém na dorty bez námahy

Rychlá cesta k luxusnímu dezertu: Dr. Oetker čokoládová krémová náplň přináší bohatou kakaovou chuť s jemnými čokoládovými vločkami, kterou si zamiluje každý milovník sladkého. Eshop Sladké potřeby vám nabízí prověřené cukrářské potřeby i vše na dort, se kterými bude vaše domácí pečení snadné, rychlé a vždy úspěšné.

Proč si produkt zamilujete

Blesková a variabilní příprava: Směs stačí vyšlehat za čtyři minuty s mlékem do lehkého krému, nebo obohatit o máslo pro tradiční hutnou konzistenci na slavnostní narozeninový dort.

Pevná konzistence pro snadné krájení: Hotový krém perfektně drží tvar v řezech i roládách, přičemž se skvěle nanáší, pokud je po ruce praktická cukrářská stěrka.

Ideální vystačení na celý korpus: Jedno balení spolehlivě naplní korpus, který vytvoří klasická dortová forma o průměru 26 cm, a výborně s ním chuťově ladí lesklá čokoládová poleva.

Parametry a složení

Značka: DR. OETKER | EAN: 8584002008612

Složení: zpěňovač (glukózový sirup, palmojádrový olej, palmojádrový olej plně ztužený, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou octovou), MLÉČNÁ BÍLKOVINA, stabilizátor (monohydrofosforečnan draselný)), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, cukr, čokoládové vločky 6% (cukr, kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, emulgátor (lecitiny)), modifikovaný bramborový škrob, jedlá želatina, aroma, jedlá sůl.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 803 kJ/190 kcal, tuky 7,9 g (z toho nasycené 6,8 g), sacharidy 26 g (z toho cukry 22 g), bílkoviny 4 g, sůl 0,17 g

Upozornění: Může obsahovat stopy LAKTÓZY, VAJEC, SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ a LEPKU.

Kategorie: Modelovací hmoty barevné
EAN: 8584002008612
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa : Americká 2335, 272 01 Kladno

Podobné produkty

e834eb5a7f14774f2042db5d028bf7d6
266 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120238
250g modelovací Gum pasta, černá vanilková
💰 AKCE
75 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (14 ks)
8594217874414
500g Modelovací hmota na dortové květy, Vanilková
183 Kč
Měrná cena: 183 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100665
Kakaová, černá fondánová hmota 250g
47 Kč
Měrná cena: 18,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217874377
Modelovací hmota, fialová 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120061
250g modelovací Gum pasta, červená vanilková
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874421
Modelovací fondán na dort Creativa Special Edition bílý 250g
118 Kč
Měrná cena: 47,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8055594990031
Modelovací fondán na dort Creativa Special Edition bílý 1kg
414 Kč
Měrná cena: 41,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990079
Dr. Oetker Aroma vanilka 38 ml
44 Kč
Měrná cena: 115,79 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595072619738
b7d32d13c916ed169fe37bbb9c2b1969
485 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120375