aro Koktejl ovocný Evropa 850 ml – prodej po kartonu 6 ks

69 Kč Měrná cena: 8,41 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
aro Koktejl ovocný Evropa 850 ml – prodej po kartonu 6 ks

Detailní popis produktu

aro Koktejl ovocný Evropa 850 ml za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . aro Koktejl ovocný Evropa 850 ml máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Ovocný koktejl ve sladkém nálevu. Konzervované pasterované ovoce.

Složení produktu aro Koktejl ovocný Evropa 850 ml:


#ShowMore#

Složení: ovoce v různém poměru [broskve, hrušky, ananas, hrozny, koktejlové třešně (obsahují barvivo: erythrosin)], pitná voda, cukr, regulátor kyselosti: citronová, antioxidant: kyselina L-askorbová.

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - aro Koktejl ovocný Evropa 850 ml / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 264kJ, Bílkoviny 0,3g, Tuky 0g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Sacharidy 16g, Cukry 8,6g, Sůl 0,02g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 850ml, Obsah pevného podílu: 470g, Hmotnost obsahu: 850g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
VÝROBCE
GASTON, s.r.o., nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín, Česká republika
Kategorie: Konzervy a zavařeniny
EAN: 8595241503073
Možnost celého kartonu: ANO - 6 ks

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dezertní puding s příchutí Karamel 37g
💰 AKCE
14 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 37,84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9044400076006
Dezertní puding s příchutí Pistácie 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
9055500081067
Dezertní puding s příchutí Lískový ořech 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
9055500118138
Dezertní puding s příchutí Lesní plody 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
9044400079007
Dezertní puding s příchutí Broskve 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
9055500081166
Dezertní puding s příchutí Banán 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
9044400078000