Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá

262 Kč Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
262 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
249 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá

Detailní popis produktu

Dokonale hladký a sytě černý fondán pro luxusní dorty

Luxusní potahování bez námahy: Fondán na dort Smartflex Soft Black vanilkový 1kg nabízí eshop Sladké potřeby jako ideální volbu pro kreativní a pohodové pečení. Tato měkčí varianta oblíbené hmoty se snadno rozvaluje, nepraská a poskytuje spolehlivý základ pro moderní cukrářské potřeby i kompletní sortiment zahrnující vše na dort.

Proč si produkt zamilujete

Sametová poddajnost a snadná práce: Hmota se skvěle rozvaluje a pomáhá dosáhnout bezchybného povrchu, k čemuž vám spolehlivě poslouží nepřilnavý cukrářský váleček i praktická silikonová podložka na pečení.

Sytá elegance pro slavnostní chvíle: Hluboký černý odstín a jemné vanilkové aroma perfektně ozdobí každý stylový i tématický narozeninový dort.

Perfektní výsledek bez trhání: Po nanesení na korpus zajistí precizní linie a dokonalý finiš hladící cukrářská žehlička.

Parametry a složení

Značka: 4-Mix Maďarsko | EAN: 5999566813344

Složení: cukr, kokosový tuk, glukózový sirup, pitná voda, černé potravinářské barvivo E153, škrob: bramborový škrob, xanthanová guma, zahušťovadlo: dextrin, CMC, aroma: vanilkový olej, konzervant: sorban draselný, zvlhčovadlo: glycerin, regulátor kyselosti: kyselina citronová

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1683 kJ/402 kcal, tuky 7,43 g (z toho nasycené 6,84 g), sacharidy 84,18 g (z toho cukry 80,17 g), vláknina 0,97 g, bílkoviny <0,2 g, sůl <0,03 g

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5999566813344
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : 4-MIX Ltd.
Adresa : H-2142 Nagytarcsa, Szilas utca 5
E-mail : info@4mix.hu

Podobné produkty

654a36b3feae4b866319d3e5db801114
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
8b92a6e5e41e6fd92c3016bf04bda4d6
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514630
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811524
2446f844c8204cc358dc06785afd6bad
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512698039
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
5999566811494
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
5999566813382
2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514494
581cbb0a247f8aa852f389ac348b6748
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514654
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566813290
fa39e01fec1ce7ee1123346bb8f0387e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8436040455555