Fondán na dort Smartflex Soft mandlový 1kg

291 Kč Měrná cena: 29,10 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
291 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
276 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Fondán na dort Smartflex Soft mandlový 1kg

Detailní popis produktu

Dokonale hladký povrch pro vaše slavnostní dorty

Luxusní potahování bez trhání: Prémiový fondán na dort Smartflex Soft s jemnou mandlovou příchutí je mimořádně poddajný, snadno se rozvaluje a spolehlivě přilne ke korpusu. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší tuto vláčnou variantu potahovací hmoty, se kterou bude vaše pečení vypadat profesionálně a čistě.

Proč si produkt zamilujete

Snadná práce a elasticita: Hmota nepraská a k jejímu dokonalému rozválení vám pomůže kvalitní nepřilnavý cukrářský váleček i praktická silikonová podložka na těsto.

Možnost snadného tónování: Bílý základ snadno obarví vybraná gelová potravinářská barva, se kterou snadno vyladíte velkolepý narozeninový dort do požadovaného odstínu.

Perfektní finiš: Pro bezchybně rovné plochy bez nerovností se hodí cukrářská žehlička na fondán, přičemž naše specializované cukrářské potřeby a sortiment vše na dort promění každou sladkou výzvu v radost.

Parametry a složení

Značka: 4-Mix | EAN: 5999566813467

Složení: cukr, kokosový tuk, pitná voda, glukózový sirup, škrob: bramborový škrob, zahušťovadlo: dextrin, xanthanová guma, CMC, aroma, konzervant: sorban draselný, zvlhčovadlo: glycerin, regulátor kyselosti: kyselina citronová

Výživové hodnoty na 100 g: energie 1708 kJ/408 kcal, tuky 7,81 g (z toho nasycené 7,73 g), sacharidy 84,97 g (z toho cukry 83 g), vláknina 0,97 g, bílkoviny <0,2 g, sůl <0,03 g

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: Potahovací hmoty
EAN: 5999566813467
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : 4-MIX Ltd.
Adresa : H-2142 Nagytarcsa, Szilas utca 5
E-mail : info@4mix.hu

Podobné produkty

Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517