Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g

74 Kč Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g

Detailní popis produktu

Dokonale hladký a elegantní narozeninový dort s vanilkovým fondánem

Kouzlo profesionálního potahování: Špičkový tmavě fialový fondán FunCakes promění vaše domácí pečení v mistrovské dílo. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší prémiové cukrářské potřeby, se kterými snadno vykouzlíte hladký povrch i detailní ozdoby na vysněný narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Vynikající elasticita a textura: Hmota je příjemně měkká, voní po vanilce a při vyválení na tloušťku 2,5 až 3 mm se netrhá. Pro snadnou práci bez lepení vám pomůže náš nepřilnavý válek na fondán.

Univerzální využití pro dorty: Skvěle poslouží na potahování celých korpusů i na jemné modelování, přičemž jako stabilní podklad se osvědčila kvalitní čokoláda na ganache. U nás najdete spolehlivě vše na dort přehledně a na jednom místě.

Možnost snadného tónování: Odstín Dark Violet můžete jednoduše doladit podle svých představ, k čemuž poslouží sytá koncentrovaná gelová barva. K docílení naprosto rovného a čistého povrchu je ideální cukrářská žehlička na fondán.

Parametry a složení

Značka: SweetArt, Maďarsko | EAN: 8594217874315

Složení: cukr (EU)(min. 69%), glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), modifikovaný škrob (E1422), voda, zvlhčující látka: glycerol (E422), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), želatina, konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barviva: Uhlík z rostlinné suroviny (E153), Azorubin (E122)*, Brilantní modř FCF (E133) - *může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat stopy MANDLÍ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1728 kJ/409 kcal, tuky 8,3 g (z toho nasycené 4,15 g), sacharidy 83,91 g (z toho cukry 78,11 g), bílkoviny 0,19 g, sůl 0,01 g.

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 8594217874315
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813337
06dcaf843b3a6bfaa94a0da1b5b2e8f8
112 Kč
Měrná cena: 44,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514401
8b92a6e5e41e6fd92c3016bf04bda4d6
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514630
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514494
40385b9c13baa59853dac7c761eb05c8
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455517
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
116 Kč
Měrná cena: 46,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
6427281100023
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
183 Kč
Měrná cena: 73,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876