Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená

262 Kč Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
262 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
249 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená

Detailní popis produktu

Dokonale hladký narozeninový dort v zářivě červené barvě

Snadné a profesionální potahování: Fondán Smartflex Soft Red s lahodnou vanilkovou příchutí je mimořádně poddajná potahovací hmota, se kterou bude vaše pečení radostí. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší měkčí variantu oblíbené hmoty, která se snadno rozvaluje, netrhá se a perfektně přilne na každý korpus.

Proč si produkt zamilujete

Sytá barva a vanilková vůně: Výrazný odstín promění každý slavnostní dort ve vizuální skvost a příjemné aroma skvěle doplní vybrané krémy i náplně.

Pohodlné zpracování bez trhání: K vyválení vám výborně poslouží nepřilnavá silikonová podložka na těsto, díky níž plát hladce přenesete přímo na korpus.

Perfektní výsledek pro každou příležitost: Pro finální úpravu vám pomůže šikovná cukrářská žehlička na potah, která zajistí bezchybně rovný povrch.

Komplexní nabídka na jednom místě: Náš sortiment nabízí specializované cukrářské potřeby i kompletní sortiment zahrnující vše na dort pro jakoukoliv sladkou tvorbu.

Parametry a složení

Značka: 4-Mix Maďarsko | EAN: 5999566813337

Složení: cukr, kokosový tuk, pitná voda, glukózový sirup, škrob: bramborový škrob, zahušťovadlo: dextrin, xanthanová guma, CMC, aroma: vanilkový olej, konzervant: sorban draselný, červené potravinářské barvivo E129, zvlhčovadlo: glycerin, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1683 kJ/402 kcal, tuky 7,43 g (z toho nasycené 6,84 g), sacharidy 84,18 g (z toho cukry 80,17 g), vláknina 0,97 g, bílkoviny <0,2 g, sůl <0,03 g.

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5999566813337
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : 4-MIX Ltd.
Adresa : H-2142 Nagytarcsa, Szilas utca 5
E-mail : info@4mix.hu

Podobné produkty

6dd83195612a90fc4ce9a4838b8b72a0
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514432
Potahový fondán FunCakes | Paste Tiger Orange - oranžová 250g
💰 AKCE
62 Kč
Měrná cena: 24,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514852
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811463
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
5999566811494
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka, červená
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566813320
4d089f37b9b5c3a5fa3170c7185c101e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040452837
581cbb0a247f8aa852f389ac348b6748
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514654
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
2446f844c8204cc358dc06785afd6bad
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512698039
545ae1fcec8f8d3e09a04b4523fd470f
96 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514838
250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
6427281099938