Formičky na cukroví bábovky 5cm 20ks - Smolík

154 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
154 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
146 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Formičky na cukroví bábovky 5cm 20ks - Smolík

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Formičky na cukroví bábovky 5cm 20ks - Smolík ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Formičky na cukroví bábovky 5cm 20ks - Smolík, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Vyklápěcí formičky z pocínovaného plechu ve tvaru bábovek.
Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 8594021416206
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ae992c13e8f9d35da4f3c279d9a64258
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021417371
Německé luxusní sladké vánoční sypání |  Veselý mix s čoko 110 g
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
176 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 160 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4022500140204
7799fc78b7439ab0aba7537a3487ddd9
80 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001169437
Cukrové perly, Kitty 7mm 50g - růžová, šedá
💰 AKCE
56 Kč
(–15 %)
Měrná cena: 112 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
2025000010840
Klasické retro cukrářské mini košíčky na nepečené cukroví 200ks
57 Kč
Měrná cena: 0,29 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
8591570033281
ddaa43cb27287cfdac81b535e51c3a1e
💰 AKCE
96 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594021411119
cz pim 610691001001 00
💰 AKCE
23 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8721037103978
c0ad42dcd0287b72bf10559f97536921
124 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
DTS-TREE-2
Zdobení - směs 4v1 Třpytivé hvězdičky pro vaše vánoční pečení
129 Kč
Měrná cena: 1 290 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8721154447726
8df2416c7bbe0c17b2c271e9b81e9082
74 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809024016
c33a53ee48740986b694664b26905da6
188 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002005
65616850045f9b7ffe0ea8da76f17076
💰 AKCE
156 Kč
Měrná cena: 39 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514463