Ganáž připravena k okamžitému použití 260g bílá čokoláda - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

230 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
230 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
219 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ganáž připravena k okamžitému použití 260g bílá čokoláda - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ganáž připravena k okamžitému použití 260g bílá čokoláda - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Ganáž připravena k okamžitému použití 260g bílá čokoláda - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Ganáž bílá čokoláda je připravená k okamžitému použití. Balení 260 g.
Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 8720512690545
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

d2f3ba18b0560f430036a3cf6f85ee31
💰 AKCE
209 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 83,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
2017000025634
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% 500g
285 Kč
Měrná cena: 57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009772
Haas Glaze Zitronen
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (26 ks)
9055500172468
f6fe22b968be4191170327276335431e
32 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028472
5553a6c3374726c57538a7aa6c591077
48 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028106
Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% 1kg
584 Kč
Měrná cena: 58,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41271/C8
e8005a51f39e34939ec5e7ac78ddcf84
156 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809025563
5321659deffd32852f65f50da65222f9
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002901
6edce9f49beed1dea2f8d5cb2a3f79f3
157 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809004094
Karobový prášek 250g
152 Kč
Měrná cena: 60,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199758558
Pravá bílá čokoláda 25% 500g
284 Kč
Měrná cena: 56,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000000448
Pravá bílá čokoláda se smetanou 30% 250g
205 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007788