Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - zlatý

168 Kč Měrná cena: 112 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
168 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
160 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - zlatý
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - zlatý
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte luxusní zlaté dekorace, které ohromí každého

Proměňte obyčejné pečení v umění. S tímto prémiovým isomaltem ve zlatém odstínu snadno vytvoříte křišťálově čisté, cukrové ozdoby, které dodají váš narozeninový dort profesionální vzhled.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitá příprava: Isomalt stačí jednoduše rozpustit v mikrovlnné troubě a můžete začít tvořit jedinečné tvary pro vaše dorty.

Profesionální výsledek: Tento dekorační cukr je ideální pro tvorbu cukrových lízátek a detailních prvků, které vyžadují precizní cukrářské potřeby.

Kreativní svoboda: S naším vše na dort sortimentem snadno zkombinujete isomalt s dalšími dekoracemi pro dokonalý efekt.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712391293

Složení: Náhražka cukru isomalt, sorbitol, barviva: E 102* (TARTRAZIN), E 122* (AZORUBIN), E 150 (obyčejný karamel); acidifikátor: kyselina vinná. *Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Výživové údaje na 100 g: Energie 985 kJ/236 kcal, Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 98 g, z toho cukry 0 g, Bílkoviny 0 g, Sůl 0,3 g.

Kategorie: Cukry
EAN: 4250712391293
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sladidlo s erythritolem a stevií 1:1 100g
55 Kč
Měrná cena: 55 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016071
cz pim 442980001001 00
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
8588000027736
Kurunní extra jemný PUDROVÝ 400 g
40 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9012501007144
Třtinový hnědý cukr 1 kg
💰 AKCE
79 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 7,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8594002077525
Cukr vanilkový 8g - prémiový
8 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8595072610704
Skořicový cukr 20 g
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (37 ks)
8588000027781
5bc43adcc6224b39d3a276da10f550de
499 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9897100
Moučkový cukr, Vanilkový 10g
13 Kč
Měrná cena: 13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8593837266791
Barevný cukrářský isomalt 150g - odstín zelené
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391354
cz pim 492652001001 00
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072635516
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391316
Moučkový hnědý cukr, třtinový 1kg
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594052880335