Jedlé potravinářské lepidlo v tubě Food Colours (15 g) ▹

Položka byla vyprodána…
54 Kč Měrná cena:
Dostupnost: AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
54 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
51 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Jedlé potravinářské lepidlo v tubě Food Colours (15 g) ▹

Detailní popis produktu

Jedlé potravinářské lepidlo je praktickým pomocníkem při zdobení dortů a dalších cukrářských výrobků. Je vhodné pro spojování dekorací z fondánu, marcipánu a dalších modelovacích hmot a umožňuje snadno připevňovat drobné ozdoby, květiny, figurky i jednotlivé části složitějších dekorací.

Lepidlo se nanáší pouze v malém množství na místo, kde mají být jednotlivé části spojeny. Po přiložení je vhodné dekoraci krátce přidržet, aby se jednotlivé části dobře spojily. Díky tomu lze vytvářet propracované dortové dekorace bez zbytečného poškození jejich povrchu.

Využijete jej při přípravě narozeninových, svatebních i tematických dortů, cupcakes, minidezertů a dalších cukrářských výrobků. Hodí se pro domácí kreativní pečení i profesionální cukrářskou tvorbu.

Použití: Na místo spoje naneste tenkou vrstvu lepidla, jednotlivé části přiložte k sobě a krátce přidržte, případně je dočasně podepřete, dokud spoj nezíská potřebnou pevnost.

Hlavní výhody:

• vhodné pro spojování jedlých cukrářských dekorací

• ideální na fondán, marcipán a modelovací hmoty

• vhodné pro květiny, figurky a drobné ozdoby

• usnadňuje tvorbu propracovaných dekorací

• jednoduchá a přesná aplikace

• vhodné pro domácí i profesionální cukrářskou tvorbu

Složení, co obsahuje produkt - Jedlé potravinářské lepidlo v tubě Food Colours 15 g pro cukrářské účely:

voda, E466, konzervant E202, regulátor kyselosti E330

Hmotnost: 26 g

Ilustrační foto.

Kategorie: Jedlé lepidla - piping gel
EAN: 5902768812671
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

HZBH000101 0
139 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-LESJEL
Jedlé lepidlo s aplikátorem 22g
83 Kč
Měrná cena: 377,27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092902413
d37258e61ed59c15b4de66892abfa1ce
318 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092901775
Piping gel 200g
120 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692614
Glukózový sirup 250g
191 Kč
Měrná cena: 76,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092902307
Jedlé potravinářské lepidlo 26g
70 Kč
Měrná cena: 269,23 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211690849
Jedlé lepidlo pro cukráře 50g
168 Kč
Měrná cena: 336 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092901706
Jedlé potravinářské lepidlo 22g
69 Kč
Měrná cena: 313,64 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512690576
Jedlé potravinářské lepidlo 50 g /F54755
95 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512690583