Cukrová dekorace Dinosauři set 6ks

189 Kč Měrná cena: 31,50 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
189 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
180 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace Dinosauři set 6ks
Cukrová dekorace Dinosauři set 6ks
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Oživte narozeninový dort pravěkým dobrodružstvím

Proměňte pečení v zábavu: S touto sadou cukrových dinosaurů vytvoříte během okamžiku fantastický narozeninový dort, který nadchne každého malého milovníka pravěku.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý dekorativní efekt: Sada 6 figurek zajistí, že vaše dorty budou vypadat jako z rukou profesionála bez složité modelace.

Snadná aplikace: Figurky stačí umístit na cukrářské potřeby jako je fondán či marcipán a vaše sladké dílo je hotové.

Maximální kreativita: Vše na dort snadno doladíte pomocí našich produktů, které najdete v kategorii cukrářské potřeby pro každou příležitost.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712388118

Složení: Cukr, škrobová melasa (PŠENICE), rostlinný tuk (palmový), glukózový sirup, glycerin, zahušťovadla: E 412 (guarová guma), E 415 (xanthanová guma), E 466 (celulózová guma); kukuřičný škrob, modifikovaný škrob (PŠENICE), regulátor kyselosti: E 330 (kyselina citronová); aroma (vanilka), konzervant: E 200 (kyselina sorbová); Barvy: E 120 (karmín), E 172 (oxidy a hydroxidy železa). (*může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1700 KJ / 406 kcal, tuky 0,3 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 99,1 g (z toho cukry 99,1 g), protein 0,5 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712388118
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Figurka miminka na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
263 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712379154
Cukrové kytičky
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 6,06 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318863
11910 CM119100
Z NĚMECKA 🇩🇪
64 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319105
Jemné cukrové kytičky Cake-Masters barevný mix s perličkou 25 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 3,72 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318450
11925 CM119250 removebg
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 29,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319259
16922 CM169220
Z NĚMECKA 🇩🇪
208 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712369223
Cukrový květ lilie
Z NĚMECKA 🇩🇪
160 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712327322
11850 CM118500
Z NĚMECKA 🇩🇪
130 Kč
Měrná cena: 21,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318504
Cukrová dekorace Fast food Burger set 22 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
137 Kč
Měrná cena: 6,23 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712383229
Cukrová srdíčka - malá bílá, růžová a fialová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440149
13816 CM138160
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 29 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712338168
11854 CM118540 removebg
Z NĚMECKA 🇩🇪
162 Kč
Měrná cena: 27 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318542