Vlašská jádra sekaná 500 g

standardní cena: 225 Kč –19 % 181 Kč Měrná cena: 362 Kč / 1000 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
181 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
172 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vlašská jádra sekaná 500 g
Vlašské ořechy sekané 2-4 mm 500 g
225 Kč –19 %

Detailní popis produktu

METRO Chef Vlašská jádra sekaná 500 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . METRO Chef Vlašská jádra sekaná 500 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Jádra vlašských ořechů, skořápkové plody

Složení produktu METRO Chef Vlašská jádra sekaná 500 g:


Vlašské ořechy.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Skořápkové plody a výrobky z nich; Může obsahovat: Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, Sezamová semena a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - METRO Chef Vlašská jádra sekaná 500 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 654kcal, Mastné kyseliny nasycené 6,1g, Sacharidy 14g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 500g, Počet porcí v balení: 5
NÁVOD K POUŽITÍ
Skladujte v suchu
Kategorie: Vlašské ořechy a kokos pro sladké pečení
EAN: 8595081585550
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 19
Kód výrobce: 179.09
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 242614001001 00
423 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
242614
Směs kešu, pekanových ořechů a brusinek z Francie 120 g
73 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3560071012687
Kokosová mouka 400 g
54 Kč
(–35 %)
Měrná cena: 13,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594007533484
Vlašské ořechy celé z USA 100 g
45 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8592459000035
Vlašská jádra 100 g
51 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586025701815
Strouhaný kokos GUT & GÜNSTIG 200 g
58 Kč
Měrná cena: 29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4311501367612
Vlašské ořechy loupané z Německa 200 g
84 Kč
Měrná cena: 84 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4311596458097
cz pim 454421001001 00
2 267 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
446596
Kokosové plátky 100 g
30 Kč
Měrná cena: 30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594011980168
Směs ořechů a brusinek z Francie 180 g
60 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3560071453602