Modelovací hmota bílá 250g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

133 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
133 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
126 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Modelovací hmota bílá 250g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Modelovací hmota bílá 250g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Modelovací hmota bílá 250g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Modelovací hmota bílá. Balení 250 g.
Kategorie: Modelovací hmoty barevné
EAN: 8720143515316
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g modelovací Gum pasta, zelená vanilková
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874438
Modelovací hmota bílá Laped 1 kg/vakuum obal
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-LAPMOD0B-1
Modelovací hmota, sytě růžová 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120054
Smeta-fix 10 g
6 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
8595072600019
250g modelovací Gum pasta, červená vanilková
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874421
Dr. Oetker Aroma RUM 38 ml
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 123,68 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595072618496
500g modelovací Gum pasta, bílá vanilková
110 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100641
Crema Tiramisu 63 g
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072623179
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem bílý 1kg
516 Kč
Měrná cena: 51,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990062
Kakaová, černá fondánová hmota 250g
47 Kč
Měrná cena: 18,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217874377
1kg Modelovací hmota na dortové květy, Vanilková
339 Kč
Měrná cena: 33,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100658
1679a945fcebb70d9baa385cc3a62c1f
122 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123659