Modelovací hmota bílá Laped 1 kg/vakuum obal

255 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
255 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
242 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Modelovací hmota bílá Laped 1 kg/vakuum obal

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Sněhově bílá elastická hmota s kakaovým máslem k modelování dekorací. Při modelování složitějších tvarů (růže, lístky..), výborně drží tvar a dlouho zůstává měkká a pevná.

Doporučení: před prací doporučujeme nechat hmotu odpočinout při pokojové teplotě, modelování pak bude snažší.
Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.

Složení: Cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky [hydrogenované (palmový, kokosový, bambucký), kakové máslo], bramborový škrob, kukuřičný škrob, emulgátor: E471 mono- a diglyceridy mastných kyselin.

Balení: 1 kg sáček. V kartonu 5 ks jednotlivě zabalených jednokilových balení.

Info o produktu

Měrná jednotka:
kg - 1 kg/vakuum obal
Balení:
5x1 kg/kart, 700 kg/pal
Skladování:
při teplotě 15-20°C, v suchu, chladu
Země původu:
Itálie
Kód:
LAPMOD0B-1
Kategorie: Modelovací hmoty barevné
EAN: 8033300495674
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cc35e2a86897e51a427b8b760f8fd503
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515316
250g modelovací Gum pasta, černá vanilková
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874414
Fondán na dort, Žlutá (světlá) - Yellow, Vanilkový 250g
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281099259
250g modelovací Gum pasta, bílá vanilková
73 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874391
500g modelovací Gum pasta, bílá vanilková
110 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100641
1kg Modelovací hmota na dortové květy, Vanilková
339 Kč
Měrná cena: 33,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100658
6087199c5512fe55ccb654bd249d6189
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120092
cz pim 426337001001 00
178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8595072625333
Kypřicí prášek do pečiva 12 g
💰 AKCE
6 Kč
(–14 %)
Měrná cena: 50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
8595072600057
Modelovací hmota, hnědá 1000g
394 Kč
Měrná cena: 39,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120276
Fondán na dort, Modrý (nebeský) - Azure Blue, Vanilkový 250g
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281099266
Modelovací fondán, Creativa s kakaovým máslem bílý 250g
141 Kč
Měrná cena: 56,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990017