Modelovací fondán na dort Saracino bílý (250 g) ▹

116 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
116 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
110 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Modelovací fondán na dort Saracino bílý (250 g) ▹

Detailní popis produktu

Saracino je speciální modelovací hmota na výrobu květin, figurek a dekorací. Používají jí nejlepší dortoví designeři světa, má vynikající kvalitu. Je poddajná, trvanlivá, drží tvar, rychle schne, ale není suchá. Barví se potravinářskými barvami.

Složení, co obsahuje produkt - Modelovací fondán na dort Saracino bílý 250 g pro cukrářské účely:

cukr, bramborový škrob, glukozový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo karboxymethylcelulóza, aroma (MLÉKO)

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Modelovací fondán na dort Saracino bílý 250 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Modelovací fondán na dort Saracino bílý (250 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Modelovací fondán na dort Saracino bílý 250 g ve 100 g:

ve 100 g:
energie 1639 kJ/388 kcal, tuky 7,4 g (z toho nasycené 4,1 g), sacharidy 80 g (z toho cukry 50 g), bílkoviny 0,1 g, sůl 0,1 g

Kategorie: Modelovací hmoty barevné
EAN: 8051277123062
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g modelovací Gum pasta, červená vanilková
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874421
Modelovací hmota bílá Laped 1 kg/vakuum obal
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-LAPMOD0B-1
500g Modelovací hmota na dortové květy, Vanilková
183 Kč
Měrná cena: 183 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100665
Puding příchuť vanilka 38g
💰 AKCE
14 Kč
(–6 %)
Měrná cena: 36,84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8584002008865
250g modelovací Gum pasta, bílá vanilková
73 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874391
Dr. Oetker Aroma vanilka 38 ml
44 Kč
Měrná cena: 115,79 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595072619738
Kypřicí prášek do pečiva 12 g
💰 AKCE
6 Kč
(–14 %)
Měrná cena: 50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
8595072600057
250g modelovací Gum pasta, černá vanilková
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874414
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem bílý 1kg
516 Kč
Měrná cena: 51,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990062
Krémová náplň čokoládová 80g - Čokoládový krém
45 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 56,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8584002008612
1kg Potahovací fondán - hmota na dort, bílá - Vanilka
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100610
Modelovací hmota, tmavě modrá 250g
115 Kč
Měrná cena: 46 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123932