Modelovací hmota, hnědá 1000g

394 Kč Měrná cena: 39,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
394 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
374 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Modelovací hmota, hnědá 1000g

Detailní popis produktu

Dokonalé figurky na dorty s modelovací hmotou Saracino

Špičková italská kvalita pro vaše pečení: Modelovací fondán na dort Saracino hnědý nabízí náš eshop Sladké potřeby pro každého, kdo hledá profesionální cukrářské potřeby. Váš slavnostní i narozeninový dort získá dokonale propracované jedlé figurky a květiny s čistými detaily.

Proč si produkt zamilujete

Perfektní tvarová stálost: Hmota vyniká mimořádnou elasticitou, drží požadovaný tvar, na povrchu rychle osychá a uvnitř zůstává vláčná.

Snadné stínování a úprava odstínů: Pokud potřebujete barvu ještě zintenzivnit, snadno poslouží koncentrovaná potravinářská barva.

Vše na dort pro precizní tvorbu: Pro vytvarování těch nejmenších záhybů a obličejových rysů je ideální oboustranná modelovací kostice nebo pružná silikonová forma.

Parametry a složení

Značka: SARACINO | EAN: 8051277120276

Složení: cukr, bramborový škrob, glukozový sirup, kakaové máslo, kakaový prášek 22/24, kukuřičný škrob, zahušťovadlo karboxymethylcelulóza, konzervant sorban draselný

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1639 kJ/388 kcal, tuky 7,4 g (z toho nasycené 4,1 g), sacharidy 80 g (z toho cukry 50 g), bílkoviny 0,1 g, sůl 0,1 g

Kategorie: Modelovací hmoty barevné
EAN: 8051277120276
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Smeta-fix 10 g
6 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
8595072600019
Modelovací fondán, Creativa s kakaovým máslem bílý 6kg
2 531 Kč
Měrná cena: 42,18 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990086
6087199c5512fe55ccb654bd249d6189
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120092
cz pim 426337001001 00
178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8595072625333
Crema Tiramisu 63 g
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072623179
500g modelovací Gum pasta, bílá vanilková
110 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100641
Modelovací hmota, fialová 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120061
Modelovací fondán na dort Creativa Special Edition bílý 1kg
414 Kč
Měrná cena: 41,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990079
Modelovací fondán, Creativa s kakaovým máslem bílý 250g
141 Kč
Měrná cena: 56,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990017
250g modelovací Gum pasta, azurová vanilková
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874407