Modelovací fondán na dort Saracino tělový (250 g) ▹

116 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
116 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
110 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Modelovací fondán na dort Saracino tělový (250 g) ▹

Detailní popis produktu

Saracino je speciální modelovací hmota na výrobu květin, figurek a dekorací. Používají jí nejlepší dortoví designeři světa, má vynikající kvalitu. Je poddajná, trvanlivá, drží tvar, rychle schne, ale není suchá. Barví se potravinářskými barvami.

Složení, co obsahuje produkt - Modelovací fondán na dort Saracino tělový 250 g pro cukrářské účely:

cukr, bramborový škrob, glukozový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo karboxymethylcelulóza, aroma (MLÉKO), konzervant sorban draselný, barviva E102, E129

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Modelovací fondán na dort Saracino tělový 250 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Modelovací fondán na dort Saracino tělový (250 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Modelovací fondán na dort Saracino tělový 250 g ve 100 g:

ve 100 g:
energie 1639 kJ/388 kcal, tuky 7,4 g (z toho nasycené 4,1 g), sacharidy 80 g (z toho cukry 50 g), bílkoviny 0,1 g, sůl 0,1 g

Kategorie: Modelovací hmoty barevné
EAN: 8051277120092
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Modelovací hmota na dortové dekorace, Creativa - bílý 5kg
1 710 Kč
Měrná cena: 34,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990093
Dr. Oetker Aroma RUM 38 ml
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 123,68 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595072618496
Kakaová, černá fondánová hmota 250g
47 Kč
Měrná cena: 18,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874377
cc35e2a86897e51a427b8b760f8fd503
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515316
cz pim 426337001001 00
178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8595072625333
Modelovací fondán, Creativa s kakaovým máslem bílý 250g
141 Kč
Měrná cena: 56,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990017
250g Modelovací hmota SMARTFLEX Flower, Bílá - Vanilka
329 Kč
Měrná cena: 329 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811449
Modelovací fondán, Creativa s kakaovým máslem bílý 6kg
2 531 Kč
Měrná cena: 42,18 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990086
Fondán na dort, Žlutá (světlá) - Yellow, Vanilkový 250g
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281099259
Dr. Oetker Aroma vanilka 38 ml
44 Kč
Měrná cena: 115,79 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595072619738
Modelovací hmota, tmavě modrá 250g
115 Kč
Měrná cena: 46 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123932
Modelovací fondán na dort Creativa Special Edition bílý 1kg
414 Kč
Měrná cena: 41,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990079