Nylonový cukrářský sáček 25 cm Cake Masters

61 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
61 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
58 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Nylonový cukrářský sáček 25 cm Cake Masters
Nylonový cukrářský sáček 25 cm Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dosáhněte precizního zdobení s profesionálním nylonovým sáčkem

Získejte kontrolu nad každým detailem: Tento kompaktní cukrářský sáček o délce 25 cm je ideálním pomocníkem pro každého, kdo miluje pečení a chce mít své dorty i moučníky perfektně nazdobené.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Kompaktní rozměry pro snadnou manipulaci: Díky své velikosti se skvěle drží v ruce, což oceníte při vytváření jemných detailů na narozeninový dort nebo při práci s hustším krémem.

Odolný materiál pro opakované použití: Kvalitní nylonové provedení s obšitým lemem zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu, kterou nabízí náš eshop Sladké potřeby.

Maximální flexibilita při zdobení: Otvor sáčku si snadno přizpůsobíte zastřihnutím, abyste mohli využít jakoukoliv zdobicí špičku přesně podle vašich představ.

Profesionální výsledek na dosah ruky: Tento šikovný nástroj pozvedne vaše vše na dort vybavení na novou úroveň a zjednoduší vám každé pečení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712301049

Materiál: Nylon

Velikost: Délka 250 mm, horní průměr 17 mm (lze upravit ustřihnutím)

Provedení: Šitý, opakovaně použitelný, obsahuje poutko pro snadné sušení.

Kategorie: Sáčky a zdobičky
EAN: 4250712301049

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská zdobící špička Cake Masters - zubatá, 17 mm
Z NĚMECKA 🇩🇪
54 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712316517
Cukrářská zdobící špička Cake Masters - na psaní 1 mm
Z NĚMECKA 🇩🇪
59 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712323430
Cukrářská zdobící špička Cake Masters - na psaní 2 mm
Z NĚMECKA 🇩🇪
54 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712311086
Dortová točna
Z NĚMECKA 🇩🇪
359 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315305
Hladký lískooříškový krém Caravella Gran 250g
87 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874186
Bakels Ganache s kousky lískových oříšků 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440507
Bakels Ganache s příchutí lískových ořechů 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440521
Náplň do pralinek a dortů, Pralin Delicrisp - Pistácie 250g
336 Kč
Měrná cena: 134,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870805
Fruitful pomeranč 2,7kg
568 Kč
Měrná cena: 21,04 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836705010
252bf6024d067b6c6e9c05ebff78f239
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229005243
9a0ffb35c96154f3ad0fdfe0b9d73373
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271217
Hladký citronový krém Caravella Gran 250g
63 Kč
Měrná cena: 25,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874209