Pistáciové máslo 170g - Targroch | Skvělé pro Váš domácí dort

364 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
364 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
346 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Pistáciové máslo 170g - Targroch | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Pistáciové máslo 170g - Targroch ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Pistáciové máslo 170g - Targroch, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Pistáciové máslo. Balení 170 g.
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 5903229012159
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády 100g
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006447
Marcipán pravý - Marcipánová plastelína 90g
89 Kč
Měrná cena: 98,89 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8594037362948
5c862762d5334a7b3fa200d60ddaacce
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318344
Variegato protírací pasta Ecco! Slaný karamel 200g
73 Kč
Měrná cena: 36,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873318
0e2bf970eb1b49f31cab782163eb46c7
154 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617903896
Zvařenina FÍKY 400g kompot z Německa
56 Kč
Měrná cena: 14 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4311501302781
Topmix, instantní mléčný krém s vanilkovou příchutí 500g
146 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000952
2f93f1d6a9d99f730d3e0b0e5fb94921
436 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712306976
168b04fa1d6527a60fc30192e6f28fd5
1 111 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000372
b874769ab1b2085cfbddab278ac4b7e9
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809050107
305875454f533f78932b10de1e376d04
644 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5005005003
Vanilmix směs, pudinkový krém za studena 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9789048307592