Potahovací hmota s příchutí mandlí SNOW WHITE 1KG - Odense

270 Kč Měrná cena: 27 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
270 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
257 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota s příchutí mandlí SNOW WHITE 1KG - Odense

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Sněhově bílá hmota s lahodnou mandlovou chutí

Potahovací hmota bílá Snow White Odense, 1kg

Oživte své cukrářské výtvory elegancí a kvalitou s potahovací hmotou Snow White Odense. Tento výrobek je nezbytným pomocníkem při tvorbě profesionálního vzhledu Vašich dortů a cukrářských výrobků. Nechte se okouzlit jejími vlastnostmi, které přináší dokonalý efekt a barvu.

Klíčové vlastnosti hmoty Snow White 1000g:

  • Sněhově bílá barva: Díky této zářivé barvě dosáhnete čistého a profesionálního vzhledu všech Vašich výrobků.
  • Jemná konzistence: Hmota je dokonale jemná a elastická, což usnadňuje její tvarování a vyvalování.
  • Mandlová příchuť: Delikátní mandlová chuť přidává Vašim výtvorům jemný akcent, který potěší každého labužníka.
  • Vyvalování do tenkých vrstev: Hmotu lze snadno vyválet do velmi tenkých vrstev, což umožňuje perfektní potah, který kopíruje každý detail povrchu dortu.

Doporučené použití potahovací hmoty Snow White:

Příprava k potahování dortu:

  • Propracování a rozválení: Před použitím hmotu důkladně propracujte a rozválejte na plát silný 2 - 4 mm. Pro snadnější práci doporučujeme rozvalovat na potravinářské fólii nebo lehce podsypat moučkovým cukrem, aby se hmota nelepila k podložce.

  • Přenos a aplikace plátu: Vyválejte plát dostatečně velký, aby jedním tahem překryl jak vrchní část, tak boky Vašeho dortu. Při přenášení můžete použít dlouhou trubku nebo speciální váleček pro snadnější manipulaci. Plát opatrně přiložte a uhlazujte plastovým hladítkem odshora dolů, aby nedošlo k jeho protržení či vzniku bublin.

Pokrývání cupcakes:

  • Příprava povrchu: Nejprve připravte povrch cupcake lehkým potřením ganache.
  • Propracování a vyvalování: Hmotu zpracujte rukama a rozválejte na plát kolem 0,35 cm silný. K vyvalování použijte moučkový cukr nebo lehce kukuřičný škrob.
  • Aplikace na cupcake: Vykrájejte kolečka mírně větší než horní strana cupcake. Přiložte střed kolečka na vrchol a pomocí fólie opatrně uhlaďte směrem k okrajům. Výsledný povrch můžete pro větší eleganci poprášit perleťovým prachem.

Skladování a zacházení:

  • Udržujte svěžest: Pokud hmotu nepoužíváte ihned, skladujte ji pevně zabalenou v potravinářské fólii, aby se zabránilo přístupu vzduchu a tvrdnutí. Při správném skladování vydrží 1-2 týdny.
  • Opětovné použití: Zbylou hmotu lze znovu využít. Pokud je příliš ztuhlá, přidejte malé množství vody a znovu propracujte.

S potahovací hmotou Snow White Odense snadno dosáhnete profesionálního vzhledu Vašich dortů a cupcakes. Její snadná manipulace a vynikající výsledky potěší každého cukráře – ať už začátečníka, či zkušeného profesionála.

Složení:

Cukr, glukózový sirup, rostlinný tuk ( palmový), pitná voda, stabilizátory (E422,E415,E466), emulgátor E472c, barvivo E171, aroma, konzervant E202. Může obsahovat stopy mandlí

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g

Energetická hodnota 1676 kJ
Energetická hodnota 400 kcal
Tuky 4.9 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 4 g
Sacharidy 88 g
- z toho cukry 78 g
Sůl 0.01 g

 

Země původu: EU
Kategorie: 1000 gramové hmoty
EAN: 5709521050765

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

990940e64e4ceb55eda5cd1a552844c8
266 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040452417
Potahovací hmota na dort, Creativa bílá 1kg
332 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990109
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874308
1kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bleděmodrý - Vanilka
308 Kč
Měrná cena: 308 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811777
1kg Čokoládová potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá
291 Kč
Měrná cena: 291 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566812071
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874285
1kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červený - Vanilka
308 Kč
Měrná cena: 308 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811487
0938b6c682197a2ef6d590b19f6d4f56
266 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040451458
Fondán na dort, Formix Premium - Mandlový 1kg
245 Kč
Měrná cena: 24,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999566811760
1kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrý - Vanilka
308 Kč
Měrná cena: 308 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566812088
95e68cacfeef42c0dfa5a3d449bc7ef2
267 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040451557
318377254d41f10a6c5e29d2a9c49f3c
267 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040451427