Fondán na dort Saracino bílý (1 kg) ▹

254 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
254 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
241 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Fondán na dort Saracino bílý (1 kg) ▹

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Fondán na dort Saracino bílý 1 kg pro cukrářské účely:

cukr 72%, glukozový sirup, plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), stabilizátor E422, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, kukuřičný škrob, zahušťovadlo E466, voda, aroma, konzervant E202, regulátor kyselosti E330

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Fondán na dort Saracino bílý 1 kg

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Fondán na dort Saracino bílý (1 kg) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Fondán na dort Saracino bílý 1 kg ve 100 g:

ve 100 g:
energie 1728 kJ/408 kcal, tuky 6,9 g (z toho nasycené 6,5 g), sacharidy 87 g (z toho cukry 78 g), bílkoviny 0 g, sůl 0 g

Kategorie: 1000 gramové hmoty
EAN: 8051277125721
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

0938b6c682197a2ef6d590b19f6d4f56
266 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040451458
95e68cacfeef42c0dfa5a3d449bc7ef2
267 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040451557
1kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrý - Vanilka
308 Kč
Měrná cena: 308 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566812088
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874308
Fondán na dort, Formix Premium - Mandlový 1kg
245 Kč
Měrná cena: 24,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999566811760
990940e64e4ceb55eda5cd1a552844c8
266 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040452417
35fa617f6a8d8eed7ae6f3fcb2ab8bfa
279 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040451465
1kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bleděmodrý - Vanilka
308 Kč
Měrná cena: 308 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811777
318377254d41f10a6c5e29d2a9c49f3c
267 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040451427
Potahovací hmota na dort, Creativa bílá 1kg
332 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990109
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874285
1kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červený - Vanilka
308 Kč
Měrná cena: 308 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811487