Aroma do potravin (20 ml) Griotte ▹

46 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
46 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
44 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma do potravin (20 ml) Griotte ▹

Detailní popis produktu

Použití: na 1 kg surovin použijte 1 čajovou lžičku aromatu.

Složení, co obsahuje produkt - Aroma do potravin 20 ml Griotte pro cukrářské účely:

voda, líh, propylenglykol, aromatické látky

Kategorie: Aroma tekuté
EAN: 8590105550200
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Lískový ořech - Aroma do potravin 20ml
60 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550408
Meruňky - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550507
e61b4f8cafe50c6c7719ae4181c4d01a
52 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550484
Rum - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8590105551917
Vlašský ořech - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550682
54a630020611b2768ce02f7199d49ee0
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595122342326
737c0ec9ad0e0cfa462d717ae02532b0
255 Kč
Měrná cena: 17 Kč / 1 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255391
8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
29a7c734c6afed3be8bda57e3bb1ba7e
279 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255803
Potravinářské aroma - broskev 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101
3678e6329e9b256bfee29f340ba6e2fe
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (54 ks)
8590105550019