Sada jedlých dekorací na cukroví | 12 ks Originální anglická dekorace z cukru

129 Kč Měrná cena: 10,75 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
129 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
123 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Sada jedlých dekorací na cukroví | 12 ks Originální anglická dekorace z cukru
Sada jedlých dekorací na cukroví | 12 ks /18506
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své cukroví v umělecké dílo během okamžiku

Získejte profesionální vzhled: Tato sada 12 jedlých dekorací od Culpitt dodá vašemu pečení nezaměnitelný sváteční půvab, který ocení celá rodina.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Ruční preciznost: Každý kousek je vyroben z kvalitní cukrové polevy royal icing, díky čemuž budou vaše dorty i drobné pečivo vypadat naprosto luxusně.

Okamžitá aplikace: Dekorace jsou připraveny ihned k použití, takže zdobení zvládnete levou zadní a ušetříte drahocenný čas při přípravě na narozeninový dort.

Nezbytnost pro cukráře: Kvalitní cukrářské potřeby jsou základem úspěchu, proto doplňte svou výbavu o tyto originální anglické ozdoby.

Kreativní svoboda: S naším e-shopem Sladké potřeby máte vše na dort na jednom místě pro dokonalé pečení pro každou příležitost.

Parametry a složení

Značka: Culpitt | EAN: 5015462148813

Složení: Cukr, MANDLE (27 %) (OBSAHUJE OŘECHY), glukózový sirup, rostlinný tuk, PŘÍCHUŤ HORKÝCH MANDLÍ (OBSAHUJE OŘECHY), zvlhčovadlo: invertáza, zahušťovadlo: E 414, MLÉČNÉ PROTEINY, acidifikátor: E 330, Carthamus koncentrát, barviva: E 120, E 132, E 160a. Může obsahovat stopy lepku a ořechů.

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 1905 kJ / 455 kcal, Tuky 16,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,7 g), Sacharidy 68,7 g (z toho cukry 44,3 g), Vláknina 0 g, Bílkoviny 6,8 g, Sůl 0,1 g.

Skladování: při pokojové teplotě

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 5015462148813
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Alvarak Silikonová stěrka kuchyňská s motivem zeleného muffinu 30x6cm
💰 AKCE
106 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
SK-41 A
4be5a2c587e84970f273790fcb0571f1
💰 AKCE
33 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594021413434
Zdobení - směs 4v1 Ledové vánoce pro vaše vánoční pečení
128 Kč
Měrná cena: 1 280 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8721154447740
Dekorace pro vánoční dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 240 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712380358
Měděné rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Z NĚMECKA 🇩🇪
74 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712317842
9ce7cdd9509e1922e52fba6a14114023
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990325
Zelené rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Z NĚMECKA 🇩🇪
74 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712317866
1dd688fde6f504f2c0564262a11ce0a4
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607935043
63c37558c2d8ca7ed093ad96b3fa4f2a
35 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607980104
Cukrová dekorace PME Sněhové vločky 12ks
153 Kč
Měrná cena: 12,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061027432859
448fefbd2134e08c038326b2e592e109
💰 AKCE
144 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
SIL-1