Hnědá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g

56 Kč Měrná cena: 80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
56 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
53 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Hnědá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Hnědá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý detail na perníčcích a dortech během vteřiny

Potřebujete rychle a precizně ozdobit své pečení? S touto praktickou tubou z našeho eshop Sladké potřeby zvládnete psaní i detailní dekorování bez zbytečné přípravy a nepořádku.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžité použití bez čekání: Tuto polevu nemusíte temperovat ani zahřívat, stačí ji vzít do ruky a ihned začít tvořit umělecká díla na vaše dorty.

Stabilní a pevný výsledek: Hmota po aplikaci spolehlivě drží tvar, neláme se a rychle zasychá, což z ní dělá ideální cukrářské potřeby pro jemné linky.

Snadná aplikace: Pro dosažení těch nejtenčích linek stačí tubu kombinovat s nástrojem jako je cukrářská špička na psaní, se kterou bude každý narozeninový dort vypadat jako z cukrárny.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712322471

Složení: Voda, cukr, glukózový sirup, sorbitolový sirup, zahušťovadlo: modifikovaný škrob; barviva: E 155 (hnědá HT); acidifikátor: kyselina citrónová; konzervační látky: E 211 (benzoan sodný), E 202 (sorban draselný).

Varování: Nedoporučujeme rozehřívat v mikrovlnné troubě, hrozí přepálení.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 4250712322471
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Červená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322440
Jedlý fix oboustranný, Citrus Lemon
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
702811591363
Růžový fix s jedlou barvou
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312281
1bce24f3b3e4e381c125699c5d9dcc42
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
634158982408
Jedlý zelený fix na dort a jedlý papír
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312304
DZ4W000101
MOI-LES230
00564a8ee77dc79474cce1ff6484af85
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900815
Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, SADA 5ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
439 Kč
Měrná cena: 87,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060369625264
5b77b4133818d19ecae66cf14ec94510
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900723
Černá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322488
Zelená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322457
Růžový jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074239