Sada vykrajovátek Hvězda zaoblená 5ks

114 Kč Měrná cena: 22,80 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
114 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
108 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Sada vykrajovátek Hvězda zaoblená 5ks
Sada vykrajovátek Hvězda zaoblená 5ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Kouzelné hvězdné detaily pro dokonalé dorty i sváteční pečení

Hvězdný výsledek bez námahy: Tato pětidílná sada nerezových vykrajovátek se zaoblenými cípy zajistí čisté a přesné linie při každém tvoření. Ať už připravujete slavnostní narozeninový dort nebo jemné sušenky, náš eshop Sladké potřeby vám přináší spolehlivé cukrářské potřeby pro dokonalý výsledek.

Proč si produkt zamilujete

Pět odstupňovaných velikostí: Sada nabízí rozměry od drobných hvězdiček až po výrazné tvary, které snadno zkombinujete v působivém vrstvení pro moderní dorty.

Odolné nerezové provedení: Pevný nerezový kov zaručuje ostrý řez, tvarovou stálost a snadnou údržbu po každém použití.

Všestranné kreativní využití: Vykrajovátka snadno zpracují klasické těsto i materiál, jakým je cukrářská potahovací hmota. Při práci vám pomůže nepřilnavá silikonová pečicí podložka a pro finální třpyt skvěle poslouží třpytivý jedlý prach, se kterým vytvoříte vše na dort během několika málo chvil.

Parametry

EAN: 8595607977678

Materiál: nerez

Rozměry: 1,5 cm, 3 cm, 4,5 cm, 6 cm a 7,5 cm

Kategorie: Vykrajovátka na perníčky a cukroví
EAN: 8595607977678
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

fe9c86236339bbc268604c0dc67206b0
169 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143513480
Poleva na perníčky - Královská glazura 450g
135 Kč
Měrná cena: 30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514067
Tubičky - zdobící poleva na perníčky, bílá 76 g
💰 AKCE
95 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8595072617413
Královská glazura
Z NĚMECKA 🇩🇪
117 Kč
(–7 %)
Měrná cena: 23,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712310997