Směs na perníčkovou polevu, královská glazura 500g Royal Icing

standardní cena: 126 Kč –7 % 117 Kč Měrná cena: 23,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
117 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
111 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na perníčkovou polevu, královská glazura 500g Royal Icing
Královská glazura
Z NĚMECKA 🇩🇪
126 Kč –7 %

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalé zdobení jako profesionální cukrář

Profesionální výsledek: S touto směsí na královskou glazuru povýšíte své narozeninový dort a perníčky na mistrovské cukrářské dílo.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná příprava: Stačí pouze voda a šlehač a během pár minut získáte perfektní konzistenci pro jemné linky i plochy.

Kreativní svoboda: Polevu snadno obarvíte pomocí gelové barvy, aby ladila s vaším tématem.

Profesionální vzhled: Ideální pro detailní cukrářské potřeby, které zajistí, že bude dorty vypadat jako z luxusní cukrárny.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712310997

Složení: Cukr, dextróza, modifikovaný škrob, nehydrogenovaný rostlinný olej (kokosový olej), glukózový sirup, kukuřičný škrob, sušené MLÉKO, zahušťovadlo: E404; aromata, MLÉČNÉ PROTEINY, regulátor kyselosti: E330; emulgátory: E472a, E471; Stabilizátor: E340ii. Může obsahovat stopy VEJCE, SÓJOVÉ SLOŽKY a OŘECHY.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 404 kcal, tuky 0 g, z toho mastné kyseliny 0 g, sacharidy 97,6 g, z toho cukry 97,6 g, protein 1,7 g, sůl 0 g.

Kategorie: Královská glazura
EAN: 4250712310997

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

silikonova podlozka na peceni makronek 42x295cm 20210923132341269939423
💰 AKCE
219 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
SIL-22
fe9c86236339bbc268604c0dc67206b0
169 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143513480
Poleva na perníčky - Královská glazura 450g
135 Kč
Měrná cena: 30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514067
Tubičky - zdobící poleva na perníčky, bílá 76 g
💰 AKCE
95 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8595072617413