Sada vykrajovátek obdélníky 3ks

79 Kč Měrná cena: 26,33 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
79 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
75 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Sada vykrajovátek obdélníky 3ks
Sada vykrajovátek obdélníky 3ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé geometrické tvary pro vaše pečení

Sada vykrajovátek Obdélníky 3ks představuje nepostradatelné cukrářské potřeby pro každého, kdo tvoří moderní dorty i drobné sváteční cukroví. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší praktické pomocníky, se kterými snadno vykouzlíte čisté linie pro každý narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Tři praktické velikosti: Díky rozměrům 3 cm, 4,7 cm a 6 cm vytvoříte precizní dekorace, moderní tabulky i elegantní sušenky.

Kvalitní materiál: Osvědčený pocínovaný potravinářský plech zajistí ostrý a čistý řez, kterým se snadno krájí těsto i modelovací potahovací hmota.

Snadná práce: Když chystáte vše na dort, práci vám ještě více usnadní nepřilnavá cukrářská podložka a rovnoměrně vyválený plát, který připraví hladký válek na těsto.

Parametry a složení

EAN: 8595146425159

Materiál: Pocínovaný potravinářský plech

Rozměry: 3 cm, 4,7 cm a 6 cm

Kategorie: Vykrajovátka a formičky
EAN: 8595146425159
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Tubičky - zdobící poleva na perníčky, bílá 76 g
💰 AKCE
95 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8595072617413
Poleva na perníčky - Královská glazura 450g
135 Kč
Měrná cena: 30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514067
fe9c86236339bbc268604c0dc67206b0
169 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143513480
Královská glazura
Z NĚMECKA 🇩🇪
117 Kč
(–7 %)
Měrná cena: 23,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712310997