Trezírovací sáček cukrářský 40cm 100ks na dvě náplně - Cakesicq | Cukrářské potřeby

401 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
401 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
381 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Trezírovací sáček cukrářský 40cm 100ks na dvě náplně - Cakesicq | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Trezírovací sáček cukrářský 40cm 100ks na dvě náplně - Cakesicq ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Trezírovací sáček cukrářský 40cm 100ks na dvě náplně - Cakesicq, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Trezírovací cukrářský sáček na dvě náplně, velikost 40 cm. V balení 100 ks.
Kategorie: VÝPRODEJ PRODUKTŮ
EAN: 6971606427116
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Bezlepkové Bio dětské rýžové těstoviny Farma 250g
💰 AKCE
61 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 24,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8016419001738
7822c1cc3b46c25b7822f20c5c2a747c
💰 AKCE
191 Kč
(–20 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
6971606415809
8dbf21315b3db39853655c34bcd10d7a
💰 AKCE
73 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
2025000003422
cz pim 58025004002 00
💰 AKCE
21 Kč
(–22 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
4009900376570
Babiččina volba - Mouka hladká EXTRA SVĚTLÁ 00 1 kg
28 Kč
Měrná cena: 2,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8594060910185
cz pim 30577001002 00
💰 AKCE
41 Kč
(–8 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8594004492258
CORNY Big müsli tyčinka brownie 50 g
💰 AKCE
18 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
8592084408961
Seditky MINI Piškoty kulaté 120 g
💰 AKCE
13 Kč
(–48 %)
Měrná cena: 10,83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000001507
cz pim 268816001002 00
💰 AKCE
20 Kč
(–20 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
8595139772871
Cukrářské košíčky na muffiny - Velikonoce (50 ks) žluté
39 Kč
Měrná cena: 0,78 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MUF-174
cz pim 353392002001 00
💰 AKCE
38 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8585002429551
cz pim 482693001002 00
💰 AKCE
24 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8595241521954